1

Asmeninio

Rekomendacinis mitybos planas

Mityboje man yra svarbiausi trys aspektai: skanu, sveika, paprasta pagaminti. Tuo ir vadovaujuosi sudarydamas rekomendacinius mitybos planus, kurie yra itin individualūs, nes plane rasite tikslius receptus su ingredientais, gramais, konkrečia pagaminimo eiga bei kiekvieno patiekalo kaloražu, nurodytu baltymų, riebalų ir angliavandenių kiekiu. Tad viskas ypač tikslu. O taip pat atsižvelgiu į begalę svarbių kriterijų:

 • Mėgstamus patiekalus ir produktus. Anketoje rasite visus įprastinius maisto produktus ir patiekalų rūšis, prie kurių turėsite nurodyti, kiek juos mėgstate/nemėgstate. Savo plane rasite tik patiekalus, sudarytis iš jūsų mėgstamų produktų.
 • Buvusius mitybos įpročius. Tai yra labai svarbu, nes naujasis planas turi būti suderintas su jūsų buvusiu mitybos režimu (kiek tai yra įmanoma), nes kuo mažiau šoko organizmui, tuo didesni šansai, kad mano pasiūlytas režimas jums tiks visam gyvenimui.
 • Atsižvelgiu į laiką, kurį norite skirti virtuvėje kiekviename iš pagrindinių valgymų. Patiekalai gali būti sveiki ir skanūs, tačiau retas kuris nori virtuvėje praleisti valandas. Tad užimtiems žmonėms šis aspektas yra ypač svarbus. O jei pietaujate ar vakarieniaujate kavinėje – pateikiu rekomendacijas, kaip reiktų elgtis.
 • Į Jūsų dienos ritmą. Anketoje rasite klausimas apie tai, kada keliatės, kada įprastai valgote, kada turite pertraukas dienos metu, kada sportuojate (jei tai darote) bei kada einate miegoti. Šie klausimai yra aktualūs, nes taip galėsiu parinkti jums patogiausius ir tuo pačiu su tinkamu režimu suderintus laikus valgymams.
 • Į tai, ar esate saldžiavalgiai. Kadangi pats esu saldumynų mėgėjas (ir nevalgau cukraus), puikiai suvokiu, koks svarbus tai yra klausimas prijaučiantiems. Tad jei mėgstate saldumynus, pasiūlysiu sveikų alternatyvų užkandžiams.
 • Atsižvelgiu į tai, gaminate tik sau, ar ir kitiems šeimos nariams. Nes kai kurių produktų pakuotės yra didelės, o produktai – greit gendantys, tad jei gaminatės tik sau – šis klausimas yra svarbus.
 • Atsižvelgiu į norimą išleisti pinigų sumą per savaitę, jei jums tai yra aktualu.
Užsakyti


2

Vyrams ir moterims

Sporto programa

Individualiai sudaromoje sporto programoje atsižvelgiu į jūsų amžių, sveikatos būklę, fizinį aktyvumą ir daugelį kitų dalykų. Taip pat, sporto programa nukreipiama į jūsų norimą pasiekti tikslą, tai gali būti svorio metimas, svorio prieaugis, raumeninės masės auginimas arba tiesiog bendros savijautos gerinimas. Taip pat, labai svarbu, kad kiekvienas jums skiriamas pratimas turi mano filmuotą video, tad viską atlikti taisyklingai bei išvengti klaidų bus dar paprasčiau.

Programa Moterims
Programa Vyrams


3

Sporto programa ir

Rekomendacinis mitybos planas

Suderinę sportą bei mitybą pasieksite geriausių rezultatų. Pilnus mitybos plano bei sporto programos aprašus rasite skiltyje „Paslaugos”, o įsigydami abi programas kartu – mokėsite mažiau.

Užsakyti


4

Asmeninės

Treniruotės

Dirbant su klientais individualiose treniruotėse, dalinuosi savo ilgamete, 25 metų patirtimi, kurią sukaupiau sportuodamas bei dalyvaudamas įvairiose varžybose.
Treniruočių metu dėmesys paskirstomas taip, kad klientas atliktų ne tik stadartinius sporto salėje atliekamus pratimus ar tempimus, tačiau ir energijos kėlimo bei atsipalaidavimo pratimus, tokius kaip Tai Či ar Cigūno.

Daugiau informacijos


5

Nijolės Ratkevičienės gyvos

Harmony treniruotės

Harmony sistema apima fizinio ir energetinio kūno treniravimą. Šią treniruotę žmonėms vedu ir tobulinu jau daugiau nei 20 metų, Ji paremta Džun Juan, Jogos, Taiči, sąmoningo kvėpavimo, atletinės gimnastikos, meditacijos bei tempimo pratimų pagrindais.

Daugiau informacijos


6

Įmonių

Seminarai

Norite, jog jūsų įmonės darbuotojai kasdien būtų gerokai produktyvesni, sveikesni ir turėtų daugiau kokybiškos energijos?

Išklausykite šio seminaro, kuriame aš pasidalinsiu, kaip tapti geriausia savo paties versija. Seminaro metu sužinosite daug naudingų patarimų apie mitybą, sportą, miegą, meditaciją, ir kaip, be didelių pastangų tai pritaikyti savo rutinoje.

Šio seminaro metu sužinosite :

 1. Apie tai, kaip režimas gali pakeisti jūsų gyvenimą;
 2. Aptarsiu pagrindines visų daromas režimo klaidas ir kaip paprastuoju būdu, neapribojant savęs, jų išvengti;
 3. Pateiksiu konkrečių pavyzdžių, kaip greitai, skaniai ir sveikai pasigaminti patiekalus, kurie duos jūsų organizmui maksimalią naudą;
 4. Pasidalinsiu efektyviomis or paprastomis strategijomis, kaip nepersivalgyti vakarais po darbo dienos. Taip pat, kalbėsiu apie visos dienos kalorijų paskirstymą;
 5. Atskleisiu, kiek laiko pakanka skirti treniruotei, norint būti fiziškai stipriu ir energingu;
 6. Kankina nemiga? Apžvelgsiu, kokios dažniausios nemigos priežastys ir kaip jų atsikratyti;
 7. Suteiksiu patarimų, kaip ir kodėl reikia valdyti emocijas.
 8. Dažnai pritrūksta motyvacijos sportuoti ar sveikai maitintis? Pateiksiu pavyzdžių, iš kur jos gauti ir kaip išsiugdyti teisingus įpročius.

Būti sveiku, energingu ir laimingu šiandien, rytoj ir ateityje- MISIJA ĮMANOMA.

Užsakyti


7

Video pamokos ir

Online treniruotės

Treniruotės metu lavinamas lankstumas, raumenų tvirtumas ir kūno balansas. Didelis dėmesys skiriamas meditacijai bei energetiniams pratimams, kurie yra svarbūs norint pagerinti nervinės sistemos veiklą.

Labai svarbu žinoti, kad laimė slypi viso ko harmonijoje, tad „Harmony“ treniruotėse fiziniai pratimai sudėlioti taip, kad stiprintų jūsų kūną visapusiškai ir leistų pamiršti nugaros ar kitus alinančius skausmus, o taip pat, sugebėtumėte tinkamai atsipalaiduoti bei stresinėse situacijose išlikti ramūs bei pasitikintys savimi.

Užsakyti (1 savaitė)
Užsakyti (4 savaitės)