Rekomendacinis mitybos planas

Nuo: 199,00

Mityboje man yra svarbiausi trys aspektai: skanu, sveika, paprasta pagaminti. Tuo ir vadovaujuosi sudarydamas rekomendacinius mitybos planus, kurie yra itin individualūs, nes plane rasite tikslius receptus su ingredientais, gramais, konkrečia pagaminimo eiga bei kiekvieno patiekalo kaloražu, baltymais, riebalais ir angliavandeniais. Tad viskas ypač tikslu. O taip pat atsižvelgiu į begalę svarbių kriterijų:

  • Mėgstamus patiekalus ir produktus. Anketoje rasite visus įprastinius maisto produktus ir patiekalų rūšis, prie kurių turėsite nurodyti, kiek juos mėgstate/nemėgstate. Savo rekomendaciniam plane rasite tik patiekalus, sudarytis iš jūsų mėgstamų produktų.
  • Buvusius mitybos įpročius. Tai yra labai svarbu, nes naujasis rekomendacinis planas turi būti suderintas su jūsų buvusiu mitybos režimu (kiek tai yra įmanoma), nes kuo mažiau šoko organizmui, tuo didesni šansai, kad mano pasiūlytas režimas jums tiks visam gyvenimui.
  • Atsižvelgiu į laiką, kurį norite skirti virtuvėje kiekviename iš pagrindinių valgymų. Patiekalai gali būti sveiki ir skanūs, tačiau retas kuris nori virtuvėje praleisti valandas. Tad užimtiems žmonėms šis aspektas yra ypač svarbus. O jei pietaujate ar vakarieniaujate kavinėje – pateikiu rekomendacijas, kaip reiktų elgtis.
  • Į Jūsų dienos ritmą. Anketoje rasite klausimas apie tai, kada keliatės, kada įprastai valgote, kada turite pertraukas dienos metu, kada sportuojate (jei tai darote) bei kada einate miegoti. Šie klausimai yra aktualūs, nes taip galėsiu parinkti jums patogiausius ir tuo pačiu su tinkamu režimu suderintus laikus valgymams.
  • Į tai, ar esate saldžiavalgiai. Kadangi pats esu saldumynų mėgėjas (ir nevalgau cukraus), puikiai suvokiu, koks svarbus tai yra klausimas prijaučiantiems. Tad jei mėgstate saldumynus, pasiūlysiu sveikų alternatyvų užkandžiams.
  • Atsižvelgiu į tai, gaminate tik sau, ar ir kitiems šeimos nariams. Nes kai kurių produktų pakuotės yra didelės, o produktai – greit gendantys, tad jei gaminatės tik sau – šis klausimas yra svarbus.
  • Atsižvelgiu į norimą išleisti pinigų sumą per savaitę, jei jums tai yra aktualu.

UŽSISAKYK REKOMENDACINĮ MITYBOS PLANĄ KARTU SU SPORTO PROGRAMA IR SUTAUPYK

Rekomendacinis mitybos planas Ir Sporto Programa