Sveiki,

Aš – Paulius Ratkevičius!

Sportu domiuosi ir jame aktyviai dalyvauju jau virš 27 metų. Vaikystėje intensyviai žaidžiau futbolą ir krepšinį, 7 metus užsiėmiau atletine gimnastika. Taip pat, esu Lietuvos štangos spaudimo gulint jaunimo čempionas.

Fitnesu domiuosi daugiau nei 16 metų ir esu IFBB Europos Fitness čempionas bei „Arnold classic“ USA varžybų nugalėtojas. Turiu 10 metų patirtį dalyvaujant fitneso varžybose.

Meditacija susidomėjau 2010 metais ir nuo to laiko tuo gyvenu. Esu dvasinis gyduolis pagal REIKI sistemą, dirbu su dvasinio atsako terapija, o taip pat atlieku dvasinį ištiesinimą bei esu praėjęs visas pakopas pagal SABI sistemą. Meditacija, proto bei požiūrio keitimo pratimai mano gyvenime atnešė labai didelių pokyčių, tad tuo dalinuosi ir su jumis.

Treniruočių metodikų, bei informacijos apie mitybą sėmiausi iš geriausių Lietuvos bei užsienio specialistų. Noras visada tobulėti privedė prie to, kad kiekvieną klientą padedu priartinti prie jo tikslo ir padaryti laimingesnį bei sveikesnį. Gyvenime esu išbandęs ne vieną sporto šaką, ir kiekviena atnešė į mano gyvenimą naudos. Atletinėje gimnastikoje išmokau ugdyti jėgą, futbole – ištvermę, fitnese, valią laikytis režimo mityboje siekiant geriausių kūno formų. Naudingiausiais dalykais dalinuosi bei padedu pritaikyti klientams kiekvienoje gyvenimo situacijoje, siekiant puikios formos, sveikatos bei dvasinės ramybės.

Didžiausias malonumas man, kaip treneriui yra tuomet, kai mano klientai suvokia, kad eiti šiuo keliu ir vadovautis sveikos gyvensenos principais yra išties paprasta, ko pasekoje laukia apdovanojimas – puiki sveikata, savijauta ir vidinė ramybė.

“Jau geriau vienas žmogus parodo, kaip sportuoti, nei penkiasdešimt pasakotų apie tai.”

“Jau geriau vienas žmogus parodo, kaip sportuoti, nei penkiasdešimt pasakotų apie tai.”

Knute Rockne

LIVE treniruotė

Kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį 19:00