Paulius Ratkevičius

Asmeninis fitneso treneris

Online Treniruotės (savaitės prenumerata)

15,00 - 1 sav,

1 SAVAITĖ – 2 TRENIRUOTĖS

ŠIAS TRENIRUOTES GALĖSITE MATYTI VIENĄ SAVAITĘ NUO ĮSIGIJIMO DIENOS

Treniruotėms rekomenduojama turėti keičiamo svorio hantelius, tačiau jeigu jų neturite, pradėti sportuoti galite ir su dviem 1.5 l vandens buteliais. Taip pat, prieš treniruotes yra atliekamas savimasažas, kuriam puikiai tiks 1.5 l vandens butelis.

Treniruotė „Harmony” skirta fiziniam ir dvasiniam kūnams. Šiuo bėgimo laikotarpiu labai svarbu pasirūpinti savo ne tik fiziniu tačiau ir dvasiniu bei energetiniu kūnu. Nuolatinis stresas sukelia nelauktas ligas, fizinis skausmas gadina mūsų gyvenimo kokybę, o bendras disbalansas nuveja laimės pojūtį vis toliau nuo mūsų. Asmeninio trenerio Pauliaus Ratkevičiaus nepriekaištingai subalansuotos „Harmony” treniruotės – raktas į šviesesnį rytojų!

Treniruotės metu lavinamas lankstumas, jėga ir balansas. Didelis dėmesys skiriamas meditacijai, bei energetiniams pratimams, kurie yra svarbūs norint pagerinti nervinės sistemos veiklą. Labai svarbu žinoti, kad laimė slypi balanse, tad „Harmony” treniruotėse fiziniai pratimai sudėlioti taip, kad stiprintų jūsų kūną ir leistų pamiršti nugaros ar kitus alinančius skausmus.
Meditacijos skirtos tiems, kurie nori atsikratyti vidinės įtampos, bei mėgautis vidine harmonija.
Energetiniai pratimai atstato energijos balansą, tad po kiekvienos treniruotės pasikrausite naujos energijos!

Title

Go to Top